Přejít k hlavnímu obsahu

 Nedílnou a velmi důležitou součástí každé prodejny je její správné osvětlení. Výběrem správných typů světelných zdrojů zvýrazníme vaše vystavované zboží. Design samotných svítidel zároveň dotvoří celkový vzhled vaší prodejny a zpříjemní nakupovaní vašim zákazníkům.

 V dnešní době se zpravidla používají pro své nesporné výhody světelné zdroje LED. Oproti předchozím typům světelným zdrojům se vyznačují nižší spotřebou elektrické energie (především ve srovnání s halogeny a žárovkami) a delší životností. Při výběru a dodávce svítidel spolupracujeme přímo z výrobci. LED čipy obsažené ve svítidlech našich dodavatelů jsou od renovovaných výrobců Vossloh Schwabe, Citizen, Bridgelux, Osram.

 Mimo samotného osvětlení prostor prodejny s běžnými barevnými spektry světla, nabízíme i speciální osvětlení prezentovaných výrobku. Jedná se zejména o zdroje pro nasvěcování následujícího zboží:

 

 

 Jednotlivé typy světelných zdrojů pro speciální nasvěcování se vyznačují zejména vysokým index podání barev Ra (CRI - color rendering index) a teplotou chromatičnosti (barvou světla), která je navrhnuta speciálně s ohledem na charakter prezentovaného zboží. Máme vyzkoušeno, že nesprávný výběr světelného zdroje má i negativní vliv na zhoršení vzhledu a fyzického stavu některých potravin, např. uzeniny a masa. Rovněž se snažíme vyvrátit mýtus o „studeném“ LED osvětlení, které samozřejmě potřebuje také chladič – např. AL lištu, aby se nepřehrálo a nezničilo.

 Pro váš interiér navrhneme vhodná svítidla, ať už po stránce funkčnosti, tak i designu celé prodejny. Jako součást návrhu můžeme vypracovat výpočet navrhovaného osvětlení. Samozřejmostí dodávky je i následná odborná montáž našimi pracovníky.